Fotbalista Jakub Řezníček se v Dukle Praha prokopal mezi členy Klubu ligových kanonýrů

Fotbalový veterán Jakub Řezníček hrající nyní za Duklu Praha  dal v sobotu 19. října 2024  jubilejní 100. ligový gól, kterým pražskému týmu zajistil tři body do tabulky po utkání s  Pardubicemi, nad kterýmu Dukla vyhrála 2:1.

Obrovskou radost prožil veterán Jakub Řezníček z  FK Dukla Praha. Šestatřicetiletý útočník proti Pardubicím ve druhéím poločase,  po hodině hry dokonal obrat svým stým ligovým gólem a vstoupil do Klubu ligových kanonýrů. Nováček soutěže Dukla při svém premiérovém ligovým utkání, neboť do té doby se oba soupeři v nejvyšší soutěži ještě nikdy nepotkali,  vyhrál 2:1.

Jak říkám  ...

„Je to důležitá výhra. Před přestávkou jsme šli do kolen, ale vyříkali jsme si to. Viděl jsem na hráčích, že jsou sami nabuzení. Uklidnilo mě to, že jsou schopni zápas otočit,“ řekl  po utkání kouč Dukly Petr Rada.

Jakub Řezníček svých sto gólů dal celkem za deset týmů. Nejvíce jich za Brno, odkud také do Dukly přišel v srpnu letošního roku. K třicifernému cíli mu chyběly už jen dvě trefy.

Praha - Juliska 19. října 2024

CHANCE LIGA 2024/2025

12. kolo

Dukla Praha - FK Pardubice 2:1 (0:1)

Branky: 64. Mešanovič, 67. Řezníček - 38. Simon * Rozhodčí: Všetečka - Kubr, Novák - Orel (video) *  ŽK: P. Rada (trenér) - Noslin, Pandula * Diváci: 3148.

Dukla Praha: Hruška - Vondrášek, Hašek, Peterka, Ambler (71. Ludvíček) - Zeronik (83. Ullman), Kozma (46. Lichý), Pech, Šebrle (90.+5 Holiš) - Řezníček (90.+1 Špatenka), Mešanovič (83. Matějka). Trenér: P. Rada.

Pardubice: Stejskal - Surzyn, Noslin, Lurvink, Šehič - Vacek (70. Krobot), Polyák (83. Darmovzal) - Sychra (70. Leipold), Simon (58. Míšek), Patrák (76. Yahaya) - Zlatohlávek (83. Pandula). Trenér: Saňák.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?