Na střelce branek skončilo utkání plichtou 2:2, na nastřelené tyče 1:0, ale jinak Dukla - Plzeň 1:3

Na střelce branek zápas prvního kola Chance ligy 2024/2025 Dukla -  Plzeň skončil sice nerozhodně 2:2, na branky ze hry z pohledu hráčů, za jaké týmy ti hráči hráli, dokonce rozdílem jednoho gólu vyhrála Dukla, která vyhrála i na nastřelené tyče 1:0, ale  jinak duel, jež  se hrál v sobotu 20. července 2024 v noci dopadl úplně jinak  Dukla -  Plzeň 1:3.

K těmto,  po prvním přečtení jiným nepochopitelným výsledkům, než byl ten skutečný, jsme došli, zásluhou okolností, které nastaly při utkání Dukly s Plzní. V tomto duelu totiž Dukla druhou branku dostala z penalty (to je ta, co nebyla ze hry) a ta třetí byla sice ze hry, ale byla vlastní od kapitána Dukly.  Jinak Dukla ještě vyhrála na počet nastřelených tyčí 1:0, ale ty tyče zatím ani pro  rozšíření zajímavostí kolem ligy jako  další zpestření, nikdo ani nesčítá.

Skore zápasu otevřel plzeňský borec Dweh, který využil zmatku před brankou domácích fotbalistů a prostřelil brankáře Hrušku ... 0:1.

Druhý gól dal ve 30. minutě reprezentant Šulc z penalty a ... 0:2 také skončil poločas.

Další branky stříleli už domácí fotbalisté, i když tu první namířil kapitán Dukly Peterka hlavou do vlastní branky ... 0:3.

Svůj šťastný den měl naštěstí Peterkův spoluhráč Špatenka, který naběhl na hřiště v 79. minutě a už v 81. minutě prostřelil plzeňského  brankáře Jedličku a tak zajistil první branku v nov ém ročníku ligy pro Duklu ... 1:3.

Praha - Juliska   20. července 2024

CHANCE LIGA 2024/2025

1. kolo

Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

Branky: 81. Špatenka - 19. Dweh, 30. Šulc z pen., 68. vlastní Peterka * Rozhodčí: Machálek - Antoníček, Slavíček - Volek (video) * ŽK: Vondrášek, Holiš (oba Dukla) * Diváci: 4574.

Dukla Praha: Hruška - Vondrášek, Hašek, Peterka, Holiš - Ullman (69. Douděra), Hora, Kozma, Šebrle (69. Zeronik) - Matějka, Mešanovič (79. Špatenka) * Trenér: P. Rada.

Viktoria  Plzeň: Jedlička - Dweh, Hranáč, Jemelka - Kopic, Kalvach, Červ (75. Panoš), Cadu (75. Havel) - Šulc (90.+3 Sojka) - Kabongo, Vašulín (60. Vydra) * Trenér: Koubek.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz