Šest hodin fotbalisté Slavie Praha nedostali branku. Ve čtyřech zápasech měli ve skore vždy nulu alespoň jednu

Jan Bořil, když vystřelil na branku Olomouce asi v šesté minutě, branka sice nepadla, ale celou událost  přezkoumal VAR, který odhalil hru rukou olomouckého Navrátila a Slavie mohla skorovat z  pokutového kopu. Václav Jurečka ji proměnil a už to bylo  - 1:0.

Byla sobota 10. srpna 2024 večer a v Praze v Edenu se hrál fotbal Chance ligy.

To ještě diváci netušili, že viděli ojedinělou branku a na tu další budou muset čekat až málem do konce utkání.

Dvě minuty před koncem zápasu se ke své  individuální akci rozeběhl  Malick Diouf, který si zahrál s olomouckou obranou šachy, aby pak s přispěním mírné teče jednoho z obránců překonal olomouckého brankáře Stoppena - 2:0. Senegalský útočník  se při gólově oslavě zmocnil praporku, aby učinil postoj podobný atletovi Boltovi.

Praha - Eden  10. srpna 2024

CHANCE LIGA

4. kolo

CHANCE LIGA

4. kolo

Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

Branky: 7. Jurečka z pen., 88. Diouf * Rozhodčí: Petřík - Kříž, Machač - Všetečka (video) * ŽK: Leibl, Kliment, Navrátil, Janotka (trenér, všichni Olomouc) *  Diváci: 17.724.

Slavia Praha: Kinský - Tomič (83. Schranz), Holeš, Ogbu, Bořil - Zafeiris (62. Prebsl), Oscar - Douděra (70. Provod), Jurečka, Jurásek (62. Diouf) - Fila (62. Chorý). Trenér: Trpišovský.

Olomouc: Stoppen - Hadaš, Dohnálek, Pokorný, Leibl (46. Elbel) - Spáčil, Breite (68. Langer) - Navrátil (68. Dele), Zorvan (80. Juliš), Mikulenka (80. Muritala) - Kliment. Trenér: Janotka

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz